E-tundide paketid

NB! Iga e-tund on omaette paketis.

Kellele paketid mõeldud on?

E-tunni pakett on mõeldud õpetaja rolliga kasutajatele. Õpetajal on ligipääs teosele, ülesandekogust saab ta õpilastele ülesandeid saata.

Opiqusse lisandub järk-järgult valik kõigi kooliastmete e-tundidest.

Mida ma tegema pean, et seda kasutada?

Kooli raamatukoguhoidja vormistab Avita tellimiskeskkonnas tellimuse teose litsentsile. Kui tellimus on kinnitatud, saab raamatukoguhoidja info, mille abil Opiqu kooli administraator saab lisada vajalikud litsentsid nii õpetaja(te)le kui õpilastele.

Milliseid e-tunde tellida saab?

Järk-järgult lisanduvad kõik e-tunnid.

Praegu saab tellida:

  1. Loodusõpetuse 1. klassi e-tundi
  2. Eesti keele 3. klassi e-tundi
  3. Matemaatika 6. klassi e-tundi

Tasuta tutvumiseks on vene keele 1. klassi, loodusõpetuse 2. klassi ja matemaatika 4. klassi e-tundide tööversioonid.

Kui palju paketi litsents maksab?

Paketti saavad kasutada ainult kooliga seotud kindel arv õpetajad ja õpilasi. Õppekomplekti tellinud õpetajale on e-tund tasuta. Tasuta e-tunni kasutamise tingimusi ja muud hinnainfot (sh kalkulaatorit) vaata lähemalt http://etund.avita.ee/.

Kui õpetajal on e-tunni kasutusõigus ja õpilastel on paketi „Õpilane 2021/22“ litsents, siis eraldi e-tunni litsentsi pole õpilastele vaja.

Vene keele 1. klassi tööversiooni kasutajate koolide raamatukoguhoidjatele saadab Avita info, mille abil Opiqu kooli administraator saab lisada vajalikud litsentsid nii õpetaja(te)le kui õpilastele.

Loodusõpetuse 2. klassi ja matemaatika 4. klassi e-tundide tööversioonide kasutamiseks õpetajatele ja õpilastele mingit litsentsi lisama ei pea.

Paketi info