Sisukord
×

Kuidas saab soetada lapsevanem oma lapsele Opiqu litsentsi?

Opiqus olev digitaalne õppematerjal on loodud oma ala ekspertide – teadlaste, toimetajate ja õpetajate poolt. Digitaalsete õppematerjalide sisu vastab õppekavale ning on interaktiivne. Opiqu digiõppe platvormi kasutatakse üle Eesti enamikus koolides. Opiqut saab kasutada iga kell, igal pool ning igas nutiseadmes, vaja läheb vaid kehtivat litsentsi ja internetiühendust.

Digiõpiku eeliseks on automaatkontrollitavad ülesanded, mis aitavad kontrollida peatükis õpitut. Digiõpikutest leiad ohtralt teemade illustratsioone, graafikuid ja täiendavaid videoid, saad meelde tuletada varasematel õppeaastatel õpitut ning tutvuda järgnevate õppematerjalidega.

Juhul, kui sinu lapse koolil pole võimalik soetada õpilastele Opiqu litsentse, kuid soovid lapsele siiski pakkuda parimaid võimalusi, soeta enda lapsele ise Opiqu litsents.

Lisainfot saab küsida kirjutades info@starcloud.ee ja helistades +372 5323 7793. Vaata teateid ka meie Facebooki lehelt.

Litsentsi tellimine lapsele

  1. Kui su lapsel on juba Opiqu kasutajakonto, siis palu tal Opiqusse sisse logida enda tavapärase kasutajanimega ja parooliga. Väga võimalik, et õpilase konto on eKooli või Stuudiumi kontoga seotud, siis piisab kui Opiqusse sisse logida oma eKooli või Stuudiumi kontoga. Opiqusse sisse logituna kliki paremal nurgas olevale lapse nimele ja vali avanenud rippmenüüst “Minu tellimused“. Tellimuse koostamise lehel vali pakett “Õpilane 2023/24 – isiklik”, vali litsentsile kehtivuse algus ning määra ära periood, mitmeks kuuks soovid litsentsi soetada. Seejärel sisesta enda kontaktandmed ja määra ära makseviis ning suundu tasuma.
  2. Kui su lapsel ei ole varasemalt olnud Opiqu õpilase kasutajakontot, võta ühendust lapse õpetaja või kooliga. Kooliadministraator saab kutsuda õpilase tema e-posti aadressiga Opiqusse. Peale seda saad soetada litsentsi samamoodi nagu eelmises punktis lahti on selgitatud.

NB! Pane tähele, et soetaksid kindlasti õpilase litsentsi “Õpilane 2023/24 – isiklik”, mitte erakasutaja oma! Erakasutaja litsentsi ei saa liita õpetaja kontoga. Samuti ei saa erakasutaja litsentsile lisada juurde lapsevanema rolli.

Lapsevanema roll

Lapsevanema rolli saab lisada endale õpilase konto alt või paluda kooli administraatoril õpilase kontole lisada lapsevanema konto. Lapsevanema rollist saad jälgida lapse õppetöös edenemist ning tutvuda materjalidega, mille abil laps omandab teadmisi. Sedasi saad toetada lapse arengut näiteks õhtusöögi ajal vesteldes õppepeatükis olevatel teemadel.

Kuidas saab soetada lapsevanem oma lapsele Opiqu litsentsi?
Palun oota