Miks ja kuidas jaotatakse organisme?

Luvun alateemat:

  1. Miks ja kuidas jaotatakse organisme?
  2. Mis on liik?
  3. Organismid on jaotatud sarnaste tunnuste põhjal rühmadesse
  4. Miks on kõik liigid olulised?
  5. Kuidas organisme määratakse?
  6. Mõningate selgrootute määramispuu
  7. Määra tihaste liigid
  8. Küsimused ja ülesanded
  9. Olulised mõisted